Зеленський за місяць повернув частину втраченої довіри українців – «Рейтинг»

Фото: ОП

Фото: ОП

Рейтинг довіри до політиків очолює Володимир Зеленський, якому довіряють 44% опитаних, не довіряють — 54%. У порівнянні з січнем рівень довіри до президента зріс з 37% до 44%. Про це свідчать результати опитування, проведеного 22-23 лютого групою «Рейтинг».

reyting-doveriya.jpg

Главі парламенту Дмитру Разумкову довіряють 29% і не довіряють 33%. Лідеру «Батьківщини» Юлії Тимошенко довіряють 26%, не довіряють 72%. Лідеру «Євросолідарності» Петру Порошенку довіряють 25%, не довіряють 74%, лідеру «ОПЗЖ» Юрію Бойку довіряють 23%, не довіряють 60%.

Зеленський продовжує очолювати президентський рейтинг. Якби вибори відбулися найближчим часом, то його підтримали б 23,1% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором. Порошенко — 14,4%, Бойко — 11,3%, Тимошенко — 10,9%.

Telegram Logo
kak-progolosovali-by.jpg reytingi-kandidatov.jpg

Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Аудиторія — населення України віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибіркова сукупність — 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95 не перевищує 2,0%.

Контекст. На початку лютого рівень довіри до президента Володимира Зеленського знизився, якщо порівняти з груднем 2020 року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини