Після стрибків курсу біткоїна регулятори заявили про необхідність посилення контролю криптовалют

Фото: Zipmex

Фото: Zipmex

Британський регулятор фінансового ринку (FCA) та Європейський центробанк (ЄЦБ) заявили про необхідність більш суворого контролю ринку криптовалют, повідомила газета Financial Times.

Глава ЄЦБ Крістін Лагард назвала біткоїни «вкрай спекулятивним активом». За її словами, розслідування показали, що криптовалюта використовується для відмивання грошей. Лагард закликала до її глобального регулювання, можливо, на рівні G7 або G20. Вона також повідомила, що криптовалюти привертають дедалі більшу увагу Групи з розробки фінансових заходів з боротьби з відмиванням грошей (FATF).

Британський регулятор знову попередив інвесторів, що учасники схем із біткоїном «повинні бути готові втратити всі свої гроші». FCA стурбований незаконними інвестиційними схемами з використанням криптовалют, які обіцяють високі доходи. Інвестори не можуть звертатися за допомогою до регуляторів в разі втрат на ринку криптовалют.

Telegram Logo

FCA сильно стурбований тим, що стрибки курсу криптовалют можуть підвищити інтерес до них і призвести до зростання інвестицій в ці активи.

Контекст. Ціна на біткоїн злетіла на 300% в минулому році і зросла ще на 40% на початку січня, досягнувши максимуму в більш ніж $40 тис. Потім вона впала на 17% без чіткого тригера цього процесу. Така волатильність відштовхує від кріптоактівів багатьох інституційних інвесторів, але притягує до них хедж-фонди та інших приватних інвесторів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
bitkoin.png


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини