Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рада заявила про неприпустимість монополізації РФ перемоги над нацизмом у ВВВ

Рада заявила про неприпустимість монополізації РФ перемоги над нацизмом Фото: агентство Anadolu

Рада заявила про неприпустимість монополізації РФ перемоги над нацизмом Фото: агентство Anadolu

Парламент України заявив про неприпустимість монополізації РФ перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Відповідний проєкт постанови № 7343 загалом підтримали 290 депутатів.

У заяві Верховної Ради йдеться про те, що перемога в Другій світовій війні є спільним досягненням антигітлерівської коаліції. Водночас значну роль у досягненні цієї перемоги відіграв український народ і низка визвольних рухів. Сама війна сприймається ВР як загальна трагедія народів світу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Рада наголошує, що злочини РФ в Україні мають бути припинені. Одночасно рашистський путінський режим має бути підданий загальному засудженню та переможений спільними зусиллями всього цивілізованого світу.

Українські парламентарі переконані, що після перемоги України над РФ у поточній війні український народ відзначатиме нове державне свято — день перемоги над сучасним російським нацизмом.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Зараз, як і вісімдесят років тому, Україна бореться з підступним агресором, але сьогодні це путінська Росія. Держава, яка так само зазіхає на нашу незалежність і територіальну цілісність, так само намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки й загрожує миру в усій Європі, яка так само говорить про свою винятковість у спробі нав'язати власний світогляд іншим. Єдина відмінність полягає в тому, що в 1939 – 1945 роках ворогами були нацисти, а сьогодні це рашисти – сучасна російська версія нацизму. І триває ця боротьба щодня вже понад вісім років», — йдеться в заяві.

З-поміж причин розв'язання РФ війни проти України депутати називають перетворення святкування перемоги над нацизмом на культ. Мета цього культу — пропаганда війни, вищість над іншими народами, присвоєння собі статусу «головного переможця».

Голові ВР Руслану Стефанчуку доручається забезпечити невідкладне направлення цієї заяви національним урядам і парламентам іноземних держав, а також міжнародним організаціям і їхнім парламентським асамблеям.

Коментарі

Всі новини