Новий скандал у НБУ: Рада виписала догани Рожковій та Сологубу

Катерина Рожкова та Дмитро Сологуб. Фото: НБУ

Катерина Рожкова та Дмитро Сологуб. Фото: НБУ

Рада Нацбанку під час свого засідання оголосила догани першій заступниці голови Нацбанку Катерині Рожковій та заступнику голови НБУ Дмитру Сологубу.

Про це повідомила пресслужба регулятора.

Причиною цього стало порушення розпорядчих актів Нацбанку, Кодексу етики працівника НБУ, правил внутрішнього розпорядку для працівників і порушення вимог КЗпП України.

Telegram Logo

Також Рожковій та Сологубу було висловлено недовіру.

Контекст. 11 червня The Page дізналося про те, що Баришівський райсуд заборонив Катерині Рожковій, яка є заступницею голови НБУ, виконувати посадові обов'язки. Пізніше Рожкова на своїй сторінці у Facebook написала, що позов проти неї подав житель Баришівки. Причина — публікація на невідомому сайті ОРД.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

25 липня заступниця голови Нацбанку в інтерв'ю The Page заявила, що регулятор подав позов на рішення Баришівського райсуду, оскільки рішення останнього суперечить закону.

Через кілька днів юристи Нацбанку заявили, що суд у справі Рожкової спеціально затягують, зловживаючи в такий спосіб процесуальним правом.

Минулого року ексглава НБУ Яків Смолій звинуватив окремих членів Ради регулятора в політичній вмотивованості під час ухвалення рішень. На звинувачення відповів голова Ради Богдан Данилишин – він заявив, що критика з боку правління Нацбанку є спробою відвернути увагу від фактів корупції.

У жовтні минулого року Рада Нацбанку запропонувала розширити свої повноваження, щоб отримати статус керівного органу регулятора.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини