Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

П’ять запитань Зеленського: президент проміняв «мецената» на гроші «Слуги народу»

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

Всеукраїнське опитування з п’ятьма запитаннями, яке пройде в день місцевих виборів, 25 жовтня, з ініціативи президента Володимира Зеленського, профінансує партія «Слуга народу».

Таке рішення ухвалили на засіданні вищої ради партії 20 жовтня, повідомили на її Facebook-сторінці. Там також зазначили, що кошти платників податків не використовуватимуть, оскільки «Слуга народу» раніше відмовилася від державного фінансування, а всі витрати покажуть у звіті партії, який подадуть до Національного агентства з питань запобігання корупції.

У пресслужбі також зазначили, що партія укладе договір з однією з компаній, яка проводить соціологічні опитування. Водночас громадяни, які проводитимуть дослідження, перебуватимуть за межами виборчих дільниць.

«Чи не буде це агітацією? Ні. Під час дослідження не буде використано партійну символіку, не буде жодного заклику голосувати за «Слугу народу» або за окремих кандидатів на виборах», — додали в пресслужбі, зазначивши, що проведення опитування є одним із пунктів передвиборчої програми партії щодо розвитку прямої демократії та народовладдя в Україні.

Контекст. Раніше Зеленський анонсував проведення всенародного опитування в день виборів, 25 жовтня 2020 року. Українцям запропонують відповісти на п'ять запитань, пізніше глава держави назвав перші два запитання. Згодом стало відомо і про інші.

Щодо фінансування опитування, то раніше депутатка від «Слуги народу» Євгенія Кравчук заявляла, що воно проводитиметься коштом одного з меценатів «українського походження».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини

Smart Talking. Випуск 5

партнерський матеріал
спецпроєкт