Facebook Pixel
IT

Провальна звітність. Найбагатша людина світу втратила $7 млрд за день через падіння акцій Amazon

Автор
Фото: flickr/Wiki Shopline

Фото: flickr/Wiki Shopline

Засновник і глава Amazon Джефф Безос втратив майже $7 мільярдів після публікації фінансової звітності, повідомляє телеканал CNBC.

Це сталося через падіння акцій компанії після того, як вона представила інвесторам звітність за третій квартал. Відразу ж вартість цінних паперів компанії знизилася на 9%. Потім ціна акцій Amazon підросла до $1,76 тис. за штуку, але пізніше знову впала, свідчать дані біржі NASDAQ.

Після закриття торгів у четвер, 24 жовтня, акції компанії впали майже на 7%, або $118,4, пише Techcrunch. Станом на 12:48 25 жовтня цінні папери компанії торгуються майже за $1,7 тис. за штуку.

Telegram Logo
Фото: nasdaq.com

Фото: nasdaq.com

Невдалі цифри

У третьому кварталі операційний дохід Amazon знизився до $3,2 млрд у порівнянні з тим же періодом 2018 року ($3,7 млрд). Чистий прибуток компанії знизився до $2,1 млрд проти $2,9 млрд за той же звітний період минулого року.

Ще одним потенційним попереджувальним сигналом для інвесторів стала виручка від бізнесу веб-сервісів компанії. Вона склала $9 млрд, тоді як аналітики чекали близько $9,2 млрд.

Також наголошується, що на сервісний бізнес, який виріс на 35% в порівнянні з минулим роком, вплине конкуренція. Це може призвести до проблем для акцій компанії.

Компанія протягом року витрачала значні кошти на надання нових послуг. Так, тільки розширення одноденної програми безкоштовної доставки у другому кварталі обійшлося Amazon більш ніж в $800 млн.

Напередодні святкового сезону Amazon прогнозує зростання обсягу продажів від $80 до $86,5 млрд. Згідно зі звітом, операційний прибуток компанії повинен скласти від $1,2 до $2,9 млрд у порівнянні з $3,8 млрд у минулому році. Аналітики очікують побачити показники виручки в діапазоні $87 млрд.

Що буде далі

Падіння акцій Amazon загрожує Безосу втратою першого місця у списку найбагатших людей світу, зазначає CNBC. Він може поступитися Біллу Гейтсу. На момент публікації статки Безоса оцінювалися в $111 млрд, Гейтса – в $107 млрд, свідчать дані Bloomberg Billionaires Index.

Фото: bloomberg.com

Фото: bloomberg.com

Розрив між Безосом і Гейтсом скоротився після того, як гендиректор Amazon розлучився з дружиною. При розлученні Маккензі Безос отримала близько 19,7 млн акцій Amazon.

Коментарі

Всі новини