Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Народ переміг: владна партія Грузії після протестів відкликала законопроєкт про «іноагентів»

керівна партія Грузії після протестів відкликала законопроєкт про «іноагентів». Фото: ТСН

керівна партія Грузії після протестів відкликала законопроєкт про «іноагентів». Фото: ТСН

Політрада «Грузинської мрії», «Сили народу» та парламентської більшості оприлюднила спільну заяву, у якій йдеться про те, що вони відкликали підтриманий ними законопроєкт про іноземних агентів, який називають «російським законом».

Про це повідомляє канал Mtavari.

Як зазначається в заяві, відбулися консультації між політрадою «Грузинської мрії», «Сили народу» та членами парламентської більшості щодо поточних політичних процесів навколо закону «Про прозорість іноземного впливу».

Quote«Ми бачимо, що ухвалений законопроєкт викликав розбіжності в суспільстві. Машина брехні змогла представити законопроєкт у негативному світлі та ввести в оману певну частину громадськості. До законопроєкту був прикріплений неправдивий ярлик «російського закону», а його ухвалення в першому читанні було представлено в очах частини суспільства як відхід від європейського курсу», — йдеться в заяві.

Як зазначається, «з огляду на все вищевикладене, як влада, відповідальна перед кожним членом суспільства, ми ухвалили рішення беззастережно відкликати законопроєкт».

Quote«Ми маємо максимально дбати про мир, спокій і економічний розвиток у нашій країні, а також про прогрес Грузії на шляху європейської інтеграції. Тому необхідно витрачати енергію кожного нашого співгромадянина не на протистояння, а на розвиток країни в правильному напрямку», — заявили в «Грузинській мрії».

Водночас влада планує краще пояснити суспільству, для чого був цей законопроєкт, після того як емоційне тло вщухне.

Quote«Грузія підтримуватиме мир і стабільність і далі рухатиметься до Європи з гідністю, що є принциповим вибором грузинського суспільства», — йдеться в заяві.
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини