Програму кредитування бізнесу 5-7-9% буде оновлено найближчим часом – Петрашко

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко заявив на онлайн-брифінгу після засідання уряду в середу, 8 квітня, що програму кредитування 5-7-9% буде оновлено найближчим часом.

«Ми допрацьовуємо з урахуванням тих реалій, які зараз є», – сказав він.

Також розробляється більш широка програма підтримки бізнесу. У цьому міністерство сподівається на співпрацю з Національним банком і «наслідує кращі практики підтримки економіки, які вводяться зараз у США та ЄС».

Вже запроваджено заходи, як-от: рішення про податкові канікули, відстрочка декларування до 1 липня 2020 року, тимчасова відміна штрафів, мораторій на здійснення заходів державного нагляду та податкових перевірок, відстрочка застосування РРО до 2021 року, заборона збільшення відсотків за користування кредитом.

Серед середньострокових планів – робота над змінами в системі державних закупівель з урахуванням міжнародних зобов'язань. Їхня мета полягає в тому, щоб українські підприємства, виробники та іноземні підприємства, що працюють на території України, отримали більший доступ до державних замовлень.

Контекст. Кабінет міністрів запропонував затвердити нові правки до державного бюджету 2020 року. Дефіцит заплановано на рівні 7,5% ВВП, що становить 298 млрд грн. Витрати залишилися майже незмінними.

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Україні досягла 364 тис. осіб. Як порівняти з минулим роком, це більше на 13%.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

ДБР повідомило ексголові наглядової ради «Вектор банку» про підозру у виведенні з банку 28 млн грн

Слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) повідомили про підозру у заволодінні чужим майном на суму 28 млн грн ексголові наглядової ради «Вектор банку».

Сенатори США пообіцяли запропонувати 1 червня нові санкції проти «Північного потоку – 2»

Очікується, що 1 червня сенатор-республіканець Тед Круз і демократ Джин Шахін внесуть на розгляд Конгресу нові санкції щодо газопроводу «Північний потік – 2», який Росія намагається добудувати самостійно. Про це повідомило Reuters.

Нацбанк за травень купив на міжбанку валюти на $661 млн і поповнив резерви

Національний банк у травні придбав на міжбанківському валютному ринку $660,6 млн. У квітні він купив в резерви $723,3, а продав – $445 млн.