Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Засновник криптобіржі Kraken спрогнозував обвал долара і падіння біткоїну нижче $40k

Прогноз 2022: крах долара США та зниження біткоїну нижче за $40 тис. Скріншот: pixabay.com

Прогноз 2022: крах долара США та зниження біткоїну нижче за $40 тис. Скріншот: pixabay.com

Генеральний директор і співзасновник криптобіржі Kraken Джессі Пауелл в інтерв'ю Bloomberg TV спрогнозував у 2022 році крах долара США та різке падіння ціни біткоїну.

У зв'язку з чим він закликав інвесторів біржі своєчасно сплатити медичні страховки та оплату навчання.

«Можливо, мені варто припинити робити прогнози. Скажу, що долар упаде нанівець. Вам слід почати запасатися бензином та молоком прямо зараз. Якщо можете внести передоплату за медичне обслуговування та рахунки за навчання, вам, ймовірно, слід зробити це зараз», — сказав він.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім цього, він радить не тримати заощадження в доларах.

«Останнім часом я все більше уваги приділяю долару, думаючи, де ж дно. Схоже, що інфляція вийшла з-під контролю, і цього не видно», — пояснив Джессі Пауелл.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Що стосується біткоїну, то його ціна може впасти до рівня нижче за $40 тис. вже цієї зими. Джессі закликав інвесторів купувати на падінні.

«Багато людей розглядають усе, що нижче за $40 тис. (за BTC — The Page) як можливість покупки. Я особисто купував, коли ми повернулися до позначки $30 тис. кілька місяців тому», — сказав він.

Станом на неділю 19 грудня BTC після корекції 4 грудня продовжує рухатися в боковику і коливається в діапазоні $46-$50k за монету, час від часу тестуючи рівень $44k.

Якщо раніше Пауелл передбачав, що до кінця 2021 — початку 2022 року біткоїн може досягти більше $100 тис., то тепер він закликає думати про інвестиції в BTC терміном на 5 і більше років. За його словами, це більше схоже на інвестицію в покупку та утримання.

Криптобіржа Kraken — одна з найбільших криптовалютних бірж у світі. Заснована у 2011 році. Клієнтська база понад 6 млн., і вона займає 4-е місце за обсягом торгів у статистиці Coinmarketcap. Біржа підтримує торги понад 90 криптовалютних пар і зараз працює над платформою NFT, щоби розширити поле можливостей для інвесторів.

Плани Kraken щодо виходу на IPO Джессі Пауелл оголосив на початку квітня 2021. За його словами, платформа веде переговори з інвесторами щодо нового раунду фінансування. Після нього оцінка біржі може зрости до $20 млрд. Kraken може стати публічною через 12-18 місяців.

Коментарі

Всі новини