Продажі Ford впали на 12%

Ford Motor повідомив про зниження продажів автомобілів в США у березні на 12,5% у порівнянні з минулим роком, незважаючи на те, що березень є найсильнішим місяцем продажів у першому кварталі через додаткові знижки.

«Дивлячись на квартал, усе почалося дуже добре, і березень насправді йшов дійсно непогано до 10-го числа. А потім, коли штати почали обмежувати людей у пересуванні, ми почали відчувати набагато глибший вплив», — сказав CNBC Марк Ланев (Mark LaNeve), віцепрезидент Ford з маркетингу, продажів і обслуговування в США.

За його даними, тільки третина з 3100 американських дилерів Ford тримають виставкові зали повністю відкритими для продажів. Загалом близько 50% американських дилерів Ford закрили демонстраційні зали, але мають можливість вести продажі online.

Telegram Logo

Найбільше продажі Ford знизилися на пікап F-Series — автомобиль, який найкраще продається в Америці протягом десятиліть. Продажі пікапа знизилися на 13,1% за квартал. Загалом у першому кварталі Ford продав 186,6 тис. пікапів F-серії, включно з F-150.

За той же період GM продав 143,7 тис. такого ж типу автомобілів Chevrolet Silverado, а Fiat Chrysler — 128,8 тис. пікапів Ram.

GM і Fiat Chrysler виграють конкуренцію з Ford, запропонувавши покупцям нові автомобілі у розстрочку під 0% на 84 місяці з відстрочкою платежів на 90 днів для моделей 2019 і 2020 років.

Контекст. Ford з 19 березня закрив виробництва двигунів і машин в Європі на тлі загострення ситуації з COVID-19. Епідемія серйозно не вплинула на роботу заводів, проте вона створила проблеми для дилерів, постачальників і співробітників.

Volkswagen Group також зупинив заводи в ЄС через епідемію і падіння попиту на автомобілі та проблеми з постачанням запчастин.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Туреччина дозволила видавати українцям короткострокові види на проживання

Українці тепер можуть отримувати в Туреччині туристичні види на проживання. Також для українців, які проходять лікування, хочуть спростити візові вимоги.

Оновлені банкноти євро – в чому відмінність від старих

Європейський центробанк (ЄЦБ) оголосив про вихід з друку оновлених банкнот євро, на яких вперше з'явився підпис нинішнього голови банку Крістін Лагард.

В Європі банки створять до 2022 року нову платіжну систему

Нову систему миттєвого переказу платежів створюють 16 банків з Німеччини, Бельгії, Іспанії, Франції та Нідерландів. «Європейська платіжна ініціатива» (EPI) буде орієнтована на прямі перекази з картки на картку (P2P).