Ford спільно з McDonaldʼs буде виробляти автозапчастини з кавових відходів

Фото: Ford

Фото: Ford

Американський автовиробник Ford домовився про співпрацю з гігантом фаст-фуду McDonaldʼs про переробку кавових відходів у біопластик запчастин для автомобілів.

m1.jpg

Так Ford намагається внести свій внесок у боротьбу зі зміною клімату. Крім того, що така ініціатива допоможе скоротити кількість харчових відходів, автомобільні деталі стануть легшими, отже, буде споживатися менше нафти і знизяться викиди CO2, пише The Verge.

m2.png

Співробітники Ford і McDonaldʼs разом з'ясували, що кавове лушпиння, висушена шкірка бобів, яка відривається в процесі обсмажування зерен, можна перетворити в міцний матеріал для деяких автозапчастин.

m3.png

Лушпиння від кавових бобів нагрівають до високих температур при низькому вмісті кисню, змішують із пластиком та іншими добавками. Отриманий матеріал може приймати різні форми і підходить для виготовлення корпусу фар і інших деталей під капотом.

m4.jpg

Під час виготовлення таких автозапчастин буде використовуватися на 25% менше енергії, ніж при виготовленні звичайних. Також вони будуть на 20% легшими.


Компанія Ford інвестувала $11 млрд у програму розробки електромобілів, розраховану до 2022 року. До 2023 року компанія планує випустити великогабаритний електромобіль і продавати його в Європі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини