Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Продажі автівок в Євросоюзі минулого місяця впали на 55%

Обмежувальні заходи в рамках боротьби з коронавірусом в Європі спричинили падіння продажів автівок у березні на понад 55% у річному вираженні. Кількість зареєстрованих авто в країнах ЄС (крім Мальти) минулого місяця впала до 567,3 тис. одиниць у порівнянні з минулорічним результатом у 1,2 млн.

Причиною падіння стало закриття дилерських центрів у другій половині місяця через обмежувальні заходи у зв'язку з розповсюдженням коронавірусу, йдеться у звіті Європейської асоціації виробників автомобілів (ACEA).

Найбільше падіння було зареєстроване в Італії — на 85,4%, у Франції — на 72,2% та в Іспанії — на 69,3%. У Німеччині кількість придбаних автівок скоротилася на 37,7%.

За перший квартал загальні продажі авто в Євросоюзі впали на 25,6% — до 2,4 млн. За перші три місяці року продажі найбільше знизилися в Італії — на 35,5%, у Франції — 34,1%, в Іспанії — на 31%, у Німеччині — на 20,3%.

Контекст. Через посилення негативного впливу поширення пандемії COVID-19 міжнародне рейтингове агентство Moody's переглянуло прогноз продажів легкових автомобілів на світовому ринку цього року. На думку експертів агентства, за підсумками року продажі можуть впасти на 14%. У лютневому прогнозі спад очікувався на рівні 2,5%.

Найістотніше попит впаде в Західній Європі – на 21% (в лютому прогнозувалося зниження на 4%). Продажі легкових автомобілів у США знизяться не менш ніж на 15% (на 1,2%). У Китаї попит на легкові авто може впасти на 10% (на 2,9%). Продажі в Японії скоротяться на 8%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини