10 квітня принц Гаррі здійснив неанонсований візит до України. Герцог Сассекський відвідав Центр «Надлюдина» у Львові, де лікуються і проходять реабілітацію поранені солдати і цивільні особи. Про це повідомляє The Telegraph.
Поїздка відбулася наступного дня після того, як він з'явився в суді у Лондоні, щоб довести, що йому потрібен державний захист для нього і його сім'ї у Великій Британії, тому що його життя було під загрозою.
Принц Гаррі став другим членом королівської родини, який відвідав Україну з початку війни у 2022 році, після Софії, герцогині Единбурзької, яка побувала там минулого року.

Минулого місяця принц Вільям зустрівся з українськими біженцями під час дводенного візиту до Естонії.
Про візит герцога до регіону, який є частою мішенню російських ракет, було оголошено лише після того, як він залишив Британію.

Принц Гаррі приїздив до Львову, щоб підтримати ветеранів
Візит герцога, який живе в Каліфорнії, можна розглядати як послання Дональду Трампу, який висловив своє розчарування Володимиром Зеленським.
Коли путін вдерся в Україну, королівська родина засудила війну і заявила, що вони стоять з народом України.
«Принц Гаррі і Меган, герцог і герцогиня Сассекські, і всі ми в Арчевеллі стоїмо разом з народом України проти цього порушення міжнародного і гуманітарного права і закликаємо світову спільноту та її лідерів зробити те ж саме», — йдеться в їхній заяві.
Герцог здійснив поїздку до Львова, щоб ознайомитися з реабілітаційними послугами, які надаються в країні, що активно переживає війну, сказав прессекретар, оглянувши центр і зустрівшись з пацієнтами та хірургічною командою. Українські військовослужбовці та ветерани беруть участь в «Іграх Нескорених» з 2017 року.

Принц Гаррі приїздив до Львову, щоб підтримати ветеранів
Поїздка принца в Україну відбулася в той час, коли Британія розглядає можливість розгортання військ в Україні на п'ять років відповідно до планів, які обговорюються союзниками. Військове керівництво хоче, щоб це розгортання допомогло тренувати і відновлювати українську армію, щоб запобігти майбутньому вторгненню путіна.
Схема поетапного введення військ була піднята в ході дискусій, які ведуть Велика Британія і Франція щодо «коаліції охочих» підтримати будь-яку постконфліктну мирну угоду.