Facebook Pixel

Кабмін запропонував скоротити максимальну вартість безмитного провезення багажу

Автор
Вартість безмитного провезення багажу значно знизять. Фото: Pixabay

Вартість безмитного провезення багажу значно знизять. Фото: Pixabay

Кабмін пропонує Верховній Раді України зменшити вартість безмитного багажу, який можна провозити із собою. Вартість багажу для безмитного провезення буде знижено з 1 тис. до 430 євро для морських портів, а для прикордонних наземних пунктів пропуску — з 500 до 300 євро.

Відповідний законопроєкт уряд підтримав на нараді 9 червня.

Що зміниться в правилах провезення багажу й товарів на територію України:

  • період ввезення товарів в Україну без мита, що встановлюється у зв'язку з переселенням до країни на постійне місце проживання, збільшується із шести місяців до одного року;
  • ввезення основних засобів діяльності компаній, які переміщують діяльність в Україну та створюють у ній нове підприємство, повністю звільняється від мит;
  • звільняється від мит також ввезення наукової апаратури та предметів науково-дослідної діяльності, яка не пов'язана з підприємництвом.

Контекст. У січні 2021 року авіакомпанія-лоукостер Wizz Air змінила вартість перевезення багажу, що реєструється, а також розмір інших обов'язкових і додаткових зборів.

Telegram Logo

«Укрзалізниця» того самого місяця також анонсувала зміни в правилах провезення багажу. Зміни передбачають жорсткий контроль за дотриманням норм провезення багажу пасажирами, оскільки неоплачений багаж завдає компанії збитків.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини