Facebook Pixel

Через «Дію» українці подали понад 325 тис. повідомлень про знищення чи пошкодження житла

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що через «Дію» українці подали вже понад 325 тис. повідомлень про знищення чи пошкодження житла.

Quote«Відновлення житла українців – пріоритетний напрямок швидкого відновлення. На це мають бути спрямовано кошти від конфіскованих російських активів», — написав Шмигаль у Telegram за результатами наради за участю Мінінфраструктури, Мін'юсту, Мінцифри, Агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

За його словами, уряд активно готується до запуску відновлювальних проєктів у житловому секторі.

Quote«Наразі через «Дію» українці подали понад 325 тис. повідомлень про знищення чи пошкодження житла. Проаналізували їх у розрізі регіонів, обговорили механізм роботи реєстру, де фіксуються руйнування внаслідок війни, визначили три напрями відшкодування: поточний ремонт, капітальні ремонтні роботи та повне відновлення зруйнованого житла», — повідомив прем'єр.

Крім того, Шмигаль розраховує на якнайшвидше ухвалення Верховною Радою законопроєкту № 7198 про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об'єктів нерухомого майна внаслідок терористичних дій росії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉