Facebook Pixel

Українці отримали понад 1 млрд грн за програмою «єОселя»

З 1 жовтня 2022 до 31 січня 2023 року українці отримали понад 1 млрд грн кредитів на житло за програмою «єОселя». Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Загалом від початку запуску програми держава видала 784 кредити під 3%. З них 83% отримали захисники та захисниці України, 9% — медики, 7% — педагоги та 1% — науковці.

Хто скористався кредитуванням житла:

 • військовослужбовці та силовики — 653;
 • медики — 69;
 • вчителі — 52;
 • науковці — 10.

За інформацією міністерки економіки Юлії Свириденко, лідерами за кількістю придбаного житла стали:

 • Київська область — 183 квартири
 • Київ — 87 квартир
 • Волинська область — 82 квартири
 • Рівненська область — 59 квартир
 • Чернігівська область — 54 квартири
Quote«Стежу за динамікою програми і бачу, що загальний попит на єОселю продовжує зростати. З початку запуску послуги в мобільному застосунку Дія понад 11 тисяч громадян подали заявки до банків-учасників. Ще майже 25 тисяч — подано до 21 грудня 2022 року. Загалом за заявками, поданими з початку роботи програми є понад 10 тисяч попередніх позитивних рішень банків-партнерів», — зазначила Свириденко.

Послуга «єОселя» пропонує отримати кредит на житло під 3% на 20 років. Програма доступна для військових за контрактом, захисників України, силовиків і членів їхніх сімей, а також медиків, педагогів, науковців, що працюють у державному та комунальному секторах.

Щоб узяти участь у програмі онлайн:

 1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису Дія.Підпис або BankID.
 2. Перейдіть до послуги «єОселя».
 3. Перевірте власні дані з кабінету громадянина на порталі.
 4. Оберіть категорію заявника, до якої належите за місцем працевлаштування (військові, силовики, медики, вчителі, науковці).
 5. Вкажіть сімейний статус, дані іншого з подружжя, кількість неповнолітніх дітей, що з вами проживатимуть, і середньомісячний дохід сімʼї.
 6. Вкажіть дані про бажане житло та банк, до якого хочете надіслати заяву.
 7. Перевірте заяву, підпишіть електронним підписом і надішліть.
 8. Очікуйте повідомлення про подальші кроки на вказану електронну адресу. Воно також буде доступним у розділі «Зверніть увагу» в кабінеті громадянина на порталі «Дія».

Нагадаємо: у жовтні 2022 року в застосунку «Дія» почали тестувати послугу «єОселя», завдяки якій українці, що залишилися без домівок через війну, зможуть оформити на вигідних умовах пільгове державне кредитування для купівлі житла.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉