Facebook Pixel

Помер письменник-сатирик Михайло Жванецький: чим він був відомий

Письменник-сатирик Михайло Жванецький помер у віці 87 років. Про це виданню РБК повідомив його концертний директор Олег Сташкевич. Причина його смерті невідома.

Варто зазначити, що на початку жовтня Жванецький завершив свою концертну діяльність через похилий вік і втрату працездатності. Влітку ж письменник розповідав, що останнім часом дуже погано почувається через свій вік.

Чим відомий Михайло Жванецький?

Письменник-сатирик, народний артист України і Росії, кіносценарист, телеведучий і актор Михайло Жванецький народився 1934 року в Одесі. Ще в студентські роки він почав писати свої мініатюри, після чого 1964 року почав працювати в театрі Аркадія Райкіна. Тоді він і став популярним. Жванецький самостійно виконував свої твори зі сцени.

За творами Жванецького створили безліч відомих вистав: «Пташиний політ», «Вибране», «Моя Одеса», «Щиро Ваш», «Бенефіс», «Політичне кабаре», «Старий шибеник» та інші. Сатирик писав також книги, збірки оповідань: «Моя Одеса», «Коли потрібні герої», «Рік за два», «Зустрічі на вулиці», «Одеські дачі».

Його багато разів нагороджували, він має високі звання. Наприклад, 2012 року Жванецький отримав звання «Народний артист Російської Федерації».

В останні роки, а саме до кінця 2019 року, він вів програму «Черговий по країні» на телеканалі «Росія 1».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉