Поліція в Берліні заспокоювала протести ковід-дисидентів водометами та сльозогінним газом

Фото: скріншот

Фото: скріншот

У Берліні 18 листопада на протест проти обмежень, спрямованих на боротьбу з пандемією коронавірусу, за оцінками поліції, вийшли до 10 тисяч осіб. Протестувальників зустріли 2 тисячі поліціянтів, повідомила DW.

Правоохоронці спочатку закликали протестувальників розійтися через недотримання ними санітарних правил, адже майже всі вони були без захисних масок і не дотримувалися дистанції. Потім поліція оголосила про завершення акції. Протестувальники проігнорували попередження, і тоді поліція застосувала водомети та сльозогінний газ.

Telegram Logo

Деякі протестувальники стали кидати в поліціянтів пляшки й піротехніку. У відповідь правоохоронці почали відтісняти демонстрантів, декого з них затримали.

bezymyannyy1.png

У столиці Німеччини в цей день було заявлено одразу кілька акцій проти обмежувальних заходів. Наймасовіша з них із 4 тис. учасників була запланована в будівлі бундестагу, але через заборону влади місце збору було перенесено на площу перед Бранденбурзькими воротами.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
bezymyannyy.png

Протести були приурочені до засідання бундестагу, на якому мали обговорюватися поправки до закону про епідемічний захист. Внесення цих поправок забезпечить достатню правову основу для введення обмежувальних заходів під час пандемії.

Попри протести правки були ухвалені парламентом. Законопроєкт надійшов на підпис президенту ФРН.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини