Податкова нарахувала «Інтерпайпу» Пінчука 2 млрд грн за металобрухт

Фото: Інтерпайп

Фото: Інтерпайп

Державна податкова служба (ДПС) нарахувала промисловій компанії «Інтерпайп», яка належить Віктору Пінчуку, 2 млрд грн податкових зобов'язань та штрафів. Однак у компанії вважають, що такі дії є протиправними.

ДПС виставила податкові претензії до компанії «Інтерпайп Втормет» через те, що начебто усі операції з металобрухтом є фіктивними. Проте в «Інтерпайпі» заперечують такі звинувачення. Адже, згідно з документами, обсяг виробленої та відвантаженої готової продукції відповідає закупленому обсягу лому, йдеться у повідомлені компанії.

«Інтерпайп Втормет» у структурі «Інтерпайпу» займається саме переробкою металобрухту та поставляє його на сталеплавильний завод. Компанія стверджує, що податкова не зважає на документи, які є у підприємства.

Telegram Logo

У «Інтерпайпі» вважають, що тіньовий ринок починається з заготівлі металобрухту. Ба більше, з 2013 року всі великі металургійні підприємства України отримують подібні претензії. А всі рішення з донарахувань податків і штрафів було скасовано у судовому порядку.

Тільки у 2019 році Верховний Суд України ухвалив 64 рішення, які підтвердили реальність угод із купівлі заводами сировини та необгрунтованість претензій ДПС, зауважили в «Інтерпайпі».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Компанія вже подала скаргу до податкової.

Контекст. Більшість українських виробників скоротили у 2019 році випуск труб на 2–30%.

У жовтні минулого року «Інтерпайп» завершила реструктуризацію з частковим списанням існуючої заборгованості.

«Інтерпайп» входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини