Facebook Pixel

Податись на безоплатний бакалаврат в KSE можна до 12 липня

Університет KSE завершує прийом заявок на гранти, які покривають повні витрати на навчання на бакалавраті та часткові витрати на проживання у коліджах. Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно подати заявку та заповнити аплікаційну форму до 12 липня. Які критерії потрібно виконати для отримання гранту?

Київська школа економіки надає студентам можливість здобути безкоштовну освіту в університеті завдяки грантовим програмам, які підтримує благодійний фонд KSE Foundation. Ці програми здійснюються за підтримки українського соціально-відповідального бізнесу, міжнародних благодійників, а також за фінансової підтримки сотень українців та іноземців. Кожна з програм покриває повну вартість навчання та частково оплачує проживання у колілінгу.

Для бакалаврату доступні три грантові програми:

  • «Фінансова допомога» — можуть отримати захисники та захисниці, їхні діти та ВПЛ;
  • «Академічні гранти» — можуть отримати володарі високих балів з НМТ 2022-2024 років і ЗНО 2021 року, переможці учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів;
  • Come back home — можуть отримати ті, хто вимушено виїхав за кордон після 24 лютого 2022 року та проживає за кордоном.

Як податися на грантові програми від KSE:

Для того щоб отримати грант на навчання у Київськії школі економіки, треба заповнити заявку за посиланням.

Далі перейдіть та заповніть аплікаційну форму. Вона прийде вам на електронну пошту. Важливо додати всі необхідні документи.

Подякувати 🎉