Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У водоймах Києва виявили кишкову паличку та ентерококи: перелік небезпечних пляжів

Пляжі Києва: у низці водойм виявили збудників небезпечних хвороб. Фото: facebook.com/ZolotoyPlyaz

Пляжі Києва: у низці водойм виявили збудників небезпечних хвороб. Фото: facebook.com/ZolotoyPlyaz

Фахівці Держпродспоживслужби здійснили перевірку низки столичних пляжів і водойм. Результати санітарно-мікробіологічних і санітарно-хімічних досліджень проб води показали наявність у деяких із них підвищеного вмісту небезпечних патогенів.

Забір зразків проводився на таких пляжах столиці: «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Галерний», «Вербний» і «Троєщина».

Небезпечними виявилися київські пляжі «Золотий», «Передмістна Слобідка», «Молодіжний», «Веселка», «Вербний», «Райдуга», «Тельбін» і «Галерний». У зазначених водоймах виявили перевищений індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП). У разі потрапляння в шлунково-кишковий тракт людини патоген може спричинити гострі кишкові інфекції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Підвищений кількісний показник фекального забруднення води – колі-індекс — зафіксовано на пляжах «Веселка» та «Райдуга».

Індекс ентерококів, вищий за допустиму норму, виявили на локації «Передмістна Слобідка». Ентерококи можуть стати причиною інфекції сечових шляхів, ендокардиту, дивертикуліту, менінгіту та сепсису.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо: з міркувань безпеки в умовах воєнного стану київська влада поки що не збирається давати старт пляжному сезону. Зараз фахівці досліджують міські водойми не тільки на якість води, а й перевіряють їх на наявність вибухонебезпечних предметів.

Коментарі

Всі новини