Пиво Corona припинили варити в Мексиці

Фото: unsplash

Фото: unsplash

Пандемія коронавірусу вдарила по пиву Corona на його ж батьківщині – у Мексиці. Пивоварня Grupo Modelo (входить до корпорації Anheuser-Busch InBev і управляє 11 заводами в країні) заявила про тимчасове зупинення виробництва. Компанія експортує пиво до 180 країн світу.

Причиною цього кроку стало рішення мексиканського уряду про скорочення ділової активності нестратегічних підприємств для стримування COVID-19, передає Reuters. Влада Мексики цього тижня оголосила надзвичайну ситуацію в країні. Станом на 2 квітня там зафіксували понад 1,5 тис. випадків зараження коронавірусом і півсотні летальних випадків.

Контекст. Співзвучність у назвах Corona і coronavirus зіграла з пивоварами злий жарт. Через негативну асоціацію у покупців попит на пиво Corona різко скоротився. А сама компанія за тиждень втратила 8% капіталізації.

Telegram Logo


Anheuser-Busch InBev — найбільший у світі виробник пива з часткою на світовому ринку в розмірі 28%. Компанію заснували 2008 року шляхом злиття бельгійсько-бразильської компанії InBev та американської Anheuser-Busch завдяки викупу акцій останньої на суму $52 млрд.

Корпорація випускає продукцію під брендами Bud, Stella Artois, Corona, Castle, Вeck's, Leffe і Hoegaarden, а також під 500 місцевими торговими марками.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини