Facebook Pixel

Після підриву Каховської ГЕС «Інтерпайп Ніко Тьюб» працює без змін

Після підриву Каховської ГЕС «Інтерпайп Ніко Тьюб» повідомляє про роботу в штатному режимі.

Про це інформує GMK Center.

Quote«З усіх промислових активів, які входить до «Інтерпайпу», у зоні ризику, пов’язаного з поточною ситуацією на Каховській ГЕС, може опинитися завод «Інтерпайп Ніко Тьюб». Поки що підприємство працює в плановому режимі, виробництво продукції не зупинялося», – коментують у компанії.

Керівництво компанії постійно моніторить ситуацію.

«Інтерпайп Ніко Тьюб» – один із найбільших виробників труб для нафтогазової галузі, труб спеціального призначення для машинобудування та енергетичної галузі, а також труб загального призначення для застосування в інших промислових областях.

Нагадаємо, що найбільше металургійне підприємство України «АрселорМіттал Кривий Ріг» через підрив і руйнацію росіянами Каховської ГЕС обмежило споживання води та вже поставило на паузу низку процесів металургійного виробництва. «АрселорМіттал Кривий Ріг» тимчасово зупинить виплавку сталі та виробництво прокату. Працюватимуть тільки доменне та коксохімічне виробництва, а також ГЗК.

Також через підрив на Каховській ГЕС постраждали 6 елеваторів, які розташовані на березі річки Дніпро в Херсонській області.

Подякувати 🎉