Facebook Pixel

Понад 700 сімей переселенців з Донбасу отримають кредити на житло під 3% — Мінрегіон

Пільгове кредитування житла для переселенців із Донбасу. Фото: minregion.gov.ua

Пільгове кредитування житла для переселенців із Донбасу. Фото: minregion.gov.ua

У Мінрегіоні повідомляють, що близько 700 сімей переселенців із Донбасу отримають пільгові кредити на житло за програмою «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» (ВПО) у 2021-2022 роках.

Як повідомила заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська, наразі 206 сімей уже оформили пільгові кредити на житло, у процесі обробки – 103 заяви кандидатів-переможців.

«За півроку від старту проекту до нас надійшло понад 25 тисяч заяв на участь. З них відібрано 700 кандидатів, які упродовж двох років отримають пільгові житлові кредити. Водночас, 206 сімей уже оформили пільгові кредити на житло у рамках цього проекту», — зазначила Наталія Козловська.

Telegram Logo

Проект реалізується у рамках Угоди про фінансову співпрацю між Кабміном України та Урядом ФРН. Було проведено 4 відбори, в результаті яких відібрано 700 переможців з-поміж кандидатів, які отримали право оформити кредит на житло під 3% річних. До кінця цього року планується ще один такий відбір.

Програма «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» реалізується спільно Міністерством з реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Кредитною Установою для відновлення KfW (ФРН) та Держмолодьжитлом. Одержувачем коштів є Мінреінтеграції, виконавцем проекту – Держмолодьжитло.

За умовами програми, кредити ВПО надаватимуть на строк до 20 років під 3% річних, виходячи з нормативної площі житла (21 кв. м загальної площі на особу та додатково 10,5 кв. м на сім'ю).

Об'єктами кредитування можуть бути квартира в багатоквартирному житловому будинку або одноквартирний житловий будинок, які прийняті в експлуатацію не більше 35 років тому або реконструйовані не більше 25 років тому.

Коментарі

Всі новини