Facebook Pixel

Перша підземна школа у Харкові вже починає працювати

Перша підземна школа у Харкові вже починає працювати

Перша підземна школа у Харкові вже починає працювати

У Харкові з понеділка, 13 травня, розпочне функціонувати підземний навчальний заклад. Попереднє перше пробне заняття відбудеться у суботу, 11 травня.

Про це повідомила директорка міського департаменту освіти і науки Ольга Деменко.

Quote«У травні там буде навчатися понад 600 дітей, а з 1 вересня вже виявили бажання майже тисяча. У суботу ми зробимо пробний день, щоб і батьки побачили, що та як, і діти. Проведемо теж заняття з безпеки тощо. А з понеділка вже почнемо навчатися за розкладом», — сказала Деменко.

У травні під зонування потрапить 11 шкіл Індустріального району. З вересня основний контингент складатиметься з учнів цього району, але ми також вітаємо дітей з інших районів, якщо їхні батьки висловлять бажання навчатися тут. Це є законним правом батьків забезпечувати доступ до освіти своїм дітям.

Ольго Деменко зазначила, що в підземній школі у Харкові навчатимуться діти з 1 по 11 класи.

Раніше стало відомо, що у Харкові підземна школа отримала дозвільні документи, незабаром розпочнуться заняття.

https://www.facebook.com/kharkivgovernment/posts/pfbid0FGHt7nAZsPQwGoYVStg1q42FZ1xHomEKUszWtYCnJ8L7dB8CTs6cPdwfiTSRykUnl?locale=uk_UA

Quote«Ми вже отримали дозвіл на використання підземної школи, акт введення в експлуатацію, тому будемо починати заняття», — зазначив міський голова Харкова Ігор Терехов.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉