Facebook Pixel

Великдень під час карантину. «Укрпошта» безкоштовно доставлятиме освячені паски

Зважаючи на карантин через пандемію коронавірусу COVID-19 богослужіння у храмах усіх конфесій будуть проходити без прихожан. Саме тому наступного тижня «Укрпошта» розпочне безкоштовну доставку освячених пасок додому, яка буде діяти у всіх населених пунктах України.

Замовити виріб можна буде до 13 квітня включно, а доставка буде продовжуватися до 17 квітня. Виготовлятиме паски та пакуватиме їх у герметичні упаковки «КиївХліб», повідомила пресслужба «Укрпошти».

Також міністр інфраструктури Владислав Криклій звернувся до предстоятеля Української православної церкви Епіфанія та Української греко-католицької церкви Святослава з проханням благословити та освятити пасхальні хліби для українців, що дотримуються карантину, про це міністр повідомив у своєму Telegram каналі.

Telegram Logo

Прихожанам буде дозволятися відвідувати храми лише за відсутності богослужіння та у індивідуальному порядку. У кількості не більше двох, в залежності від розмірів храму.

Контекст. Уряд посилив карантинні заходи, пов'язані з поширенням COVID-19. Під заборону потрапили прогулянки групами більше двох осіб, у громадських місцях тепер можна перебувати тільки в масці або респіраторі. За порушення самоізоляції загрожує примусова відправка до обсерватора.

Через посилення карантинних заходів для запобігання розповсюдженню коронавірусу COVID-19 мережі супермаркетів вводять послугу доставки додому або можливість забрати зразу готове замовлення з супермаркету. Такі послуги зараз тестують мережі «Сільпо» та Varus. Сервіс із доставки їжі Raketa розпочав доставку з супермаркету «Ашан».Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини