Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін продовжить карантин до травня — Шмигаль

Денис Шмигаль. Фото: УНІАН

Денис Шмигаль. Фото: УНІАН

Під час чергового засідання Кабміну прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що існує ймовірність продовження карантину до травня. За його словами, якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то лише у травні уряд почне вести розмову щодо послаблення карантинних заходів.

Ще раз хочу підкреслити, що Україна не може сидіти на карантині два-три місяці.

Денис Шмигаль

Денис Шмигаль

прем'єр-міністр України

Протягом квітня триватимуть запроваджені карантинні умови. Після 24 квітня буде розглянуто перспективи продовження або закінчення карантину.

Однак прем'єр зауважив, що, найімовірніше, карантин буде продовжено до початку травня. Якщо кількість захворювань зменшиться, то економіку буде запущено за планом, який уряд повідомить.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) звернулася до країн, у яких карантин приносить результати, з проханням не зупиняти встановлені заходи безпеки, зазначив прем'єр.

Контекст. Уряд посилив карантинні заходи, пов'язані з поширенням COVID-19. Під заборону потрапили прогулянки групами більше двох осіб, у громадських місцях тепер можна перебувати тільки в масці або респіраторі. А за порушення самоізоляції загрожує примусова відправка до обсерватора.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини