Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12:00 15 березня 2022 року

Триває двадцята доба російсько-української війни 2022 року. Ситуація на фронтах без суттєвих змін, сили оборони України й далі успішно протистоять окупантам.

Упродовж дня противник активних наступальних дій не проводив, зосереджував зусилля на поповненні втрат і розв'язанні проблемних питань логістичного забезпечення, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Російські воєначальники проводять вербування найманців з інших країн. Неодноразово надходила інформація про організацію центрів підготовки найманців у російському Смоленську, білоруських Гомелі та Бобруйську.

Волинський напрямок

Тут агресор тримає угруповання на українсько-білоруському державному кордоні. Зберігається висока ймовірність провокацій, спрямованих на втягування білоруської сторони до складу окупаційних військ.

Поліський напрямок

Ворог зробив невдалу спробу прориву оборони наших військ у напрямку Гута-Межигірська, Лютіж. Також без успіху окупанти намагалися повторно захопити Макарів.

Сіверський напрямок

Противник намагається наростити угруповання, організувати логістичне забезпечення для поновлення наступу на Чернігів.

Слобожанський напрямок

Головною метою противника тут залишається оточення міст Суми та Харків.

Донецький і Таврійський напрямки

Окупанти не досягли успіхів у районі Лисичанська, зазнали втрат і були змушені відійти. У районі Рубіжного ворог намагається закріпитися на західних околицях міста. Продовжує штурмові дії на західній і східній околицях Маріуполя за підтримки авіації та артилерії.

Південнобузький напрямок

Ворог активних дій не чинить, намагається утримати раніше захоплені позиції.

Нещадно битий ворог систематично порушує норми міжнародного гуманітарного права і вдається до терору цивільних осіб. Окупаційні війська завдають ракетних і авіаційних ударів по цивільних об'єктах, мирному населенню та об'єктах критичної інфраструктури.

Такі дії є ще одним підтвердженням того, що морально-психологічний стан противника на низькому рівні. Це створює додаткові проблеми окупаційному командуванню щодо своєчасного поповнення втрат і посилення своїх розбитих з'єднань.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉