Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12:00 14 березня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну 14.03.2022. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН

Оперативна інформація про російсько-українську війну 14.03.2022. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН

Триває дев’ятнадцята доба російсько-української війни 2022 року. Російські окупаційні війська продовжують наступальну операцію проти України. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України на своїй сторінці у Facebook.

Станом на сьогодні основні завдання щодо розгрому угруповань Збройних сил України, виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей і встановлення контролю над лівобережною частиною України противником не виконані.

На Миколаївському та Криворізькому напрямках окупаційне військо зупинено.

На Волинському напрямку ворог вживає заходів із посилення охорони українсько-білоруського кордону підрозділами білоруської армії, за допомогою БпЛА проводить повітряну розвідку певних ділянок місцевості вздовж державного кордону.

На Поліському напрямку російські окупаційні війська не полишають спроб подолати рубіж по річці Ірпінь і закріпитися в районі міст Бучі та Ірпіня. Намагаються оборонятися. Здійснюється підготовка диверсійно-розвідувальних груп для дій під виглядом українських військовослужбовців.

На Сіверському напрямку російська армія активних наступальних дій не проводила. Зараз вони перегруповуються, аби спробувати відновити наступ у напрямку Києва.

На Слобожанському напрямку основні зусилля противник зосереджує на компенсації втрат, отриманих унаслідок рішучої відсічі поблизу Харкова та контратаки української армії в районі міста Ізюма.

На Донецькому й Таврійському напрямках РФ і далі проводить активні бойові дії. Завдяки чисельній перевазі на окремих напрямках має частковий успіх.

На Південнобузькому напрямку ворог намагається продовжити наступ на Кривий Ріг. Закріпився на досягнутих рубежах, перегруповує військо та поповнює запаси. Не полишає спроб оточити Миколаїв.

Російські окупанти й далі накопичують резерви на своїй території для ведення війни проти України. Формуються загони найманців, які за винагороду готові виконувати злочинні накази російських командирів. За наявною інформацією, на території Сирії відкрито центри вербування найманців, де впродовж останніх днів завербовано понад тисячу осіб, приблизно 400 з них уже прибули до РФ. Поблизу українського кордону в Ростовській (РФ) і Гомельській (Білорусь) областях розгорнуто табори для їхнього розміщення та підготовки.

Не маючи значних успіхів, ворог продовжує бомбардувати військову й цивільну інфраструктуру України, застосовує боєприпаси великої потужності та невибіркової дії по мирному населенню. Такі дії класифікуються міжнародним гуманітарним правом як воєнний злочин.

Збройні сили України у взаємодії з іншими складниками сил оборони стримують противника, завдають йому значних втрат у живій силі та військовій техніці, деморалізуючи його особовий склад як у районах ведення бойових дій, так і в районах формування резервів.

Нагадаємо: 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини