Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12:00 31 березня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну 31.03.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Оперативна інформація про російсько-українську війну 31.03.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Триває тридцять шоста доба російсько-української війни 2022 року. Основні зусилля супротивника зосереджено на встановленні повного контролю над територією Донецької та Луганської областей.

Ворог вживає заходів щодо перегрупування та формування угруповань Збройних сил Росії для ведення наступу в Східній операційній зоні. Зокрема, зафіксовано передислокацію частини військ і техніки ворога з території Республіки Білорусь на територію РФ залізничним транспортом, повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

«Зберігається загроза застосування противником ракетного озброєння щодо об'єктів оборонно-промислового комплексу та логістичної інфраструктури нашої держави. Триває переміщення територію України додаткових підрозділів Збройних сил РФ. Водночас окремі військові частини ворога вже вичерпали можливості формування резервів», — повідомляє ГШ ЗСУ.

Волинський напрямок

Істотних змін у складі та розташуванні військ противника не помічено. Ворог продовжує демонстраційні дії на цій ділянці кордону з Білоруссю.

Поліський напрямок

Основні зусилля противника зосереджуються на виведенні підрозділів із території України, відновленні їхньої боєздатності та, ймовірно, передислокації на інші напрямки.

«Ворог здійснює переміщення підрозділів 35-ї, 36-ї загальновійськових армій і 76-ї десантно-штурмової дивізії Повітряно-десантних військ із Поліського операційного району», — повідомляє ГШ ЗСУ.

Для забезпечення відведення військ окупанти ведуть артилерійський вогонь по позиціях підрозділів ЗСУ та здійснюють дистанційне мінування місцевості забороненими міжнародними конвенціями засобами. Через критичну ситуацію виведення підрозділів 35-ї загальновійськової армії організує особисто командувач армії генерал-лейтенант Олександр Санчик.

За наявною інформацією, під час бойових дій проти України втрати 1-го мотострілецького батальйону 36-ї окремої мотострілецької бригади (в/ч 06705, Борзя) 29-ї загальновійськової армії склали понад 60% особового складу.

Сіверський напрямок

Противник діє силами окремих підрозділів зі складу 2-ї, 41-ї загальновійськових армій і 90-ї танкової дивізії Центрального військового округу.

Окупанти й далі блокують і завдають артилерійських ударів по Чернігову. Закріплюються на захоплених рубежах і проводять перегрупування. Для ведення розвідки та коригування вогню артилерії ворог використовує БпЛА.

Загарбники продовжують відведення підрозділів від Броварів, ймовірно, до прикордонних із РФ районів. Частина підрозділів залишається на позиціях і блокпостах уздовж транспортних комунікацій і на підступах до тимчасово зайнятих населених пунктів. Ворог здійснює мінування місцевості та цивільних об'єктів.

Слобожанський напрямок

Противник продовжує артилерійські обстріли Харкова. У напрямку Слов'янська російсько-фашистські загарбники проводять перегрупування військ і поповнення боєприпасами та паливно-мастильними матеріалами.

Донецький напрямок

Загарбники утримують захоплені позиції в районах населених пунктів Новозлатопіль і Любимівка й далі посилюють угруповання.

Зафіксовано прибуття ешелонів з озброєнням і технікою на залізничну станцію Ровеньки. Основні зусилля агресор зосереджує на взятті під контроль населених пунктів Попасна, Рубіжне та Маріуполь.

Збільшилася кількість авіаударів оперативно-тактичної авіації по захисниках України та об'єктах у районі Лисичанська, Рубіжного, Попасної, Кремінної. Супротивник здійснював спроби обходу наших підрозділів, проте успіху не мав.

Таврійський напрямок

У районі Нової Каховки ворог розгорнув логістичну базу. Активних дій не чинить.

Південнобузький напрямок

Супротивник вживає заходів щодо відновлення боєздатності. Продовжує проведення заходів з інженерного забезпечення. Вогнем артилерії намагається блокувати дії підрозділів ЗСУ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини