Facebook Pixel

Мінцифра запускає офлайн-пункти команди підтримки «Дії». Там допомагатимуть генерувати COVID-сертифікати

Офлайн-пункти команди підтримки «Дії»: де вже працюють і де ще відкриються. Фото: thedigital.gov.ua

Офлайн-пункти команди підтримки «Дії»: де вже працюють і де ще відкриються. Фото: thedigital.gov.ua

Міністерство цифрової трансформації запускає офлайн-пункти підтримки «Дії» у наймасовіших пунктах вакцинації у всій країні. Служба підтримки допомагатиме українцям із генеруванням COVID-сертифікатів. Про це повідомляється на сайті міністерства.

Quote«Ми запустили п’ять пунктів у Києві в пунктах вакцинації минулого тижня, серед яких залізничний вокзал і аеропорт. Ми побачили, що дуже багато людей підходять і питають, як скористуватися не тільки сертифікатами, а ще й тією чи іншою послугою. Ми розуміємо зараз, що потрібно допомагати людям у всій країні. Тому другий тиждень майже щодня їжджу у центри масової вакцинації, спілкуюся з людьми, медичними працівниками», — розповів віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

В офлайн-пунктах можна проконсультуватися з таких питань:

Telegram Logo

До кінця цього тижня у 20 областях України відкриються понад 100 пунктів допомоги. Ціль Мінцифри — відкрити такі пункти в масових центрах вакцинації в кожній області. Федоров зазначив, що з відкриттям офлайн-пунктів допомагає місцева влада та волонтери.

За словами міністра, до пунктів допомоги щодня звертаються близько 500 людей. Частина звернень — від людей старшого віку, які потребують додаткової консультації. Також достатньо молоді, яка хоче бути впевнена в тому, що сертифікат згенерується та з ним можна буде подорожувати.

У Києві наразі працюють п’ять пунктів допомоги за такими адресами:

  • Центральний залізничний вокзал, пл. Вокзальна, 1 (9:00–19:00);
  • ТЦ River Mall, Дніпровська набережна, 12 (12:00–18:00);
  • МВЦ, Броварський проспект, 15 (10:00–19:00);
  • Аеропорт «Київ», цілодобово;
  • Аеропорт «Бориспіль», цілодобово.

На сьогодні в «Дії» згенеровано понад 8 мільйонів СOVID-сертифікатів. Їхня кількість зростає щодня. За словами Федорова, команда Мінцифри зараз працює над впровадженням алгоритмів, які допоможуть автоматично виправляти помилки лікарів в електронній системі охорони здоровʼя:

Quote«Більшість помилок пов’язані з тим, що лікарі через навантаження некоректно вносять дані. Ми розуміємо це, тому намагаємося допомогти медпрацівникам, розвантажити їх. Створили декілька алгоритмів, які будуть автоматично виправляти помилки завчасно. Скоро все буде працювати, як треба — і з точки зору якості даних, і з точки зору стабільності».

Коментарі

Всі новини