Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ОЕСР дещо поліпшила для України оцінку країнових ризиків

Фото: NEWSru.com

Фото: NEWSru.com

Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) поліпшила оцінку країнових ризиків України, перевівши її з 7-ї до 6-ї групи в рамках класифікації учасників угоди про офіційно підтримувані експортні кредити. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Це, звичайно, дуже мало, але всі ризики, що пов'язані з Україною та українськими компаніями, зменшуються. Це означає, що зменшується вартість страхування, зменшуються ставки кредитів, великі терміни та ліміти кредитних ліній», – прокоментував це рішення заступник міністра економіки – торговий представник України Тарас Качка.

Крім України, до 6-ї групи з 7-ї переведено Косово, а з 5-ї до 4-ї – Сербію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас ОЕСР погіршила оцінку країнових ризиків низки країн – зокрема, перевела Алжир і Оман з 4-ї групи до 5-ї, Туніс – з 5-ї до 6-ї, а Іран і Туркменістан – з 6-ї до 7-ї.

Разом з Україною в 6-й групі знаходяться Білорусь, Грузія, Вірменія, Уганда, Шрі-Ланка, Китай і Монголія.

Додатково

Країни, що приєдналися до плану BEPS (стосується боротьби з розмиванням податкової бази), домовилися, як міняти оподаткування міжнародних корпорацій, які акумулюють прибуток у країнах з низькими податками на іноземний капітал і таким чином економлять на податках. Йдеться насамперед про технологічні гіганти, як-от Google, Apple, Facebook, Amazon та ін.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини