Facebook Pixel

Країни почали послаблювати обмеження для туристів: куди можна полетіти

Популярні серед туристів країни почали змінювати умови в'їзду на свої території. Йдеться про Таїланд, Нідерланди, Грузію та інші. США зі свого боку послабили карантин для вакцинованих людей. The Page розповідає про нові правила.

Нові правила в'їзду до Таїланду

Влада Таїланду вдвічі скоротила строк карантину, якого мають дотримуватися туристи, які туди приїхали. Але, як пише агентство Reuters, це стосується лише тих, хто вакцинувався проти коронавірусу. Про це заявив міністр охорони здоров'я країни Анутін Чарнвіранкул.

З 1 квітня на туристів, які були вакциновані, чекає 7-денний карантин, а не 14 днів, як зараз. Але щоб мати змогу пройти «скорочений карантин», вакцинацію потрібно провести не пізніше, ніж за три місяці до прибуття, і показати негативний тест на коронавірус. Варто також додати, що ті туристи, які не вакциновані, але мають негативний тест, мають пройти десятиденний карантин.

Вимоги щодо тестів на COVID-19 у Нідерландах

Нідерланди зі свого боку змінили вимоги щодо тестів на коронавірус. Це стосується авіапасажирів (від 13 років) з України, Росії, Білорусі та інших країн, які належать до зони з високим ризиком зараження коронавірусом, пише awianews.

Так, туристи можуть пройти тільки одне ПЛР-тестування в разі, якщо з моменту аналізу до посадки в літак пройшло понад 12 годин. Водночас вимогу щодо проходження двох тестів залишили чинною (один потрібно пройти методом ПЛР не більш як за 72 години до перетину кордону країни, а другий — експрес-тест — необхідно пройти не пізніше, ніж за 4 години до посадки в літак). Обидва тести мають бути негативними.

Пом'якшення обмежень у Грузії

Щодо Грузії, то з 1 березня країна відкрила свої кордони для українців. Так, громадянам нашої країни можна в'їжджати до Грузії без довідки про вакцинацію та проходження карантину, пише «Європейська правда». Але потрібно пройти два ПЛР-тестування на коронавірус (перший за 72 години до прильоту, а другий — на третій день перебування в країні).

Варто також зазначити, що з 8 березня Грузія відновила роботу ресторанів, підіймачів на гірськолижних курортах, ярмарків та іншого.

Послаблення обмежень для туристів у Тунісі

Туніс зі свого боку скасував семиденний карантин для всіх, хто прибуває до країни. Тепер потрібно просто пройти тестування на коронавірус і залишатися на самоізоляції доти, доки ви не отримаєте результати тесту (до 48 годин).

Водночас інші умови в'їзду залишаються незмінними. Йдеться про негативний ПЛР-тест на коронавірус, який зроблений протягом 72 годин до вильоту, заповнення спеціальної онлайн-форми та встановлення застосунку для відстеження контактів.

Послаблення карантину в США

Американцям, які отримали дві дози вакцини проти COVID-19, дозволили збиратися в приміщенні без масок або дотримання соціальної дистанції, передає Associated Press. Про це йдеться в рекомендаціях керівництва Центрів із контролю та профілактики захворювань. Там також зазначається, що вакциновані люди можуть збиратися вдома разом із тими, хто має низький ризик розвитку важкої форми коронавірусу.

Контекст. Раніше The Page повідомляло, що влада Кіпру погодила умови, згідно з якими туристи зможуть відвідувати країну. Усе залежатиме від кількості хворих на коронавірус у країні, з якої приїхали мандрівники.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉