Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вадим Новинський купив газове родовище в Полтавській області

Британська нафтогазова компанія Regal Petroleum plc. придбала за $8,6 млн компанію «Аркона Газ-Енергія» з ліцензією на розвідку та розробку Свистунківсько-Червонолуцького газоконденсатного родовища в Полтавській області.

Угоду про придбання було закрито сьогодні з власниками «Аркона Газ-Енергія» Ігорем Мичко, Олександром Нещотним, Дмитром Волонцем і Олегом Ольховим, повідомила Regal Petroleum на сайті Лондонської фондової біржі.

Перший транш в сумі $4,3 млн уже сплачено. Друга частина виплат становить $2,2 млн і буде перерахована колишнім власникам у разі виконання певних умов угоди. Йдеться про врегулювання претензій третьої сторони до «Аркони» в частині ліцензії. У разі здійснення другого платежу третій транш також у сумі $2,2 млн піде за другим протягом року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У повідомленні Regal зазначається, що ліцензійна ділянка налічує п'ять свердловин, жодна з яких не експлуатується. Компанія має намір взятися за планування розробки родовища, а початок буріння свердловини може початися протягом наступних 12 місяців.

Контекст. Запаси вуглеводнів ліцензійної ділянки, затверджені Держкомісією по запасах корисних копалин, становлять 38 млн барелів нафтового еквівалента (MMboe). Зокрема, запаси природного газу — 4,9 млрд куб. м, конденсату — 0,9 млн тонн. Згідно з даними «Геоінформ України», ліцензія «Аркона Газ-Енергія» на розробку Свистунківсько-Червонолуцького родовища діє до 18 травня 2037 року.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Згідно з неаудованою фінансовою звітністю, «Аркона Газ-Енергія» станом на 31 грудня 2019 року володіла активами на суму 2,6 млн грн, зі збитками після оподаткування — 1,6 млн грн.

Regal Petroleum plc. за підсумками 2018 року збільшила чистий прибуток у 23,6 раза у порівнянні з 2017 роком — до $54,3 млн. Показник чистого прибутку включав і відновлення вартості активів у сумі $36,1 млн за рахунок переоцінки резервів і запасів, що залишилися на MEX-GOL і SV, знецінених у попередні періоди.

Мажоритарним акціонером Regal, якому належить 82,7%, є Pelidona Services Limited (Кіпр) з групи «Смарт-Холдинг» Вадима Новинського. Ще 6,9% акцій належить Pope Asset Management. Раніше Pelidona Services Limited викупила у Віктора Пінчука частку в нафтогазовому бізнесі за $46,6 млн. Regal Petroleum також домовилася про покупку компанії «Укрнафтінвест» за $40 млн.

Коментарі

Всі новини