Facebook Pixel

Нові правила в'їзду до Італії: країна скасувала самоізоляцію для вакцинованих українців

Італія дозволила в'їзд для вакцинованих українців без проходження карантину. Зокрема, уряд країни змінив правила в'їзду для країн категорії D, куди входить і наша країна.

Відповідно до мапи Міністерства закордонних справ, із 31 серпня для в'їзду до Італії українцям потрібно мати довідку про негативний результат молекулярного або антигенного тестування на COVID-19. Зробити його потрібно щонайменше за 72 години до приїзду до країни.

Якщо українець має негативний результат тесту, а також «зелений» сертифікат (Green Pass) європейського зразка про завершення повного курсу вакцинації (препаратами Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca), то він може не проходити п'ятиденну самоізоляцію.

Якщо ж громадяни не мають цих сертифікатів, вони повинні самоізолюватися протягом 5 днів, активуючи місцеві процедури нагляду за здоров'ям і повідомивши про це місцеві органи охорони здоров'я, а після завершення самоізоляції пройти тест.

Перед виїздом до Італії також необхідно заповнити онлайн-форму санітарного контролю Passenger Locator Form. Діти до 6 років звільняються від тестування, але все одно повинні самоізолюватися за потреби.

Зазначені правила в'їзду діють до 25 жовтня 2021 року.

Контекст. Італія відкрила в'їзд для всіх громадян України з 31 липня. Проте всім, хто в'їжджає до країни, потрібно було пройти п'ятиденну самоізоляцію після прибуття.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉