Facebook Pixel

Nivea і Skoda не спонсоруватимуть ЧС з хокею – 2021 в разі його проведення в Білорусі

Фото: скріншот

Фото: скріншот

Торгова марка Nivea Men не буде спонсором чемпіонату світу з хокею 2021 року, якщо він пройде в Білорусі. Таку відповідь з офіційного акаунта Nivea отримала одна з користувачів мережі Instagram.

«Nivea Men виступає за повагу, єдність і проти всіх форм дискримінації та насильства. Ми вирішили, що Nivea Men не спонсоруватиме чемпіонат світу з хокею 2021 року, якщо буде підтверджено, що він пройде в Білорусі», — йдеться у відповіді.

nivea.jpg

Nivea Man спонсорує ЧС з хокею понад 10 років. Ще одним багаторічним спонсором є чеська Skoda. 16 січня компанія також повідомила, що не підтримуватиме чемпіонат, якщо його співорганізатором буде Білорусія. «Ми були партнером чемпіонату світу 28 років. Але ми також поважаємо і просуваємо права людини», — заявили в Skoda.

Telegram Logo
bezymyannyy.png

ЧС-2021 повинен пройти в Мінську і Ризі з 21 травня до 6 червня. Однак через політичну ситуацію в країні і підозри у наданні недостовірної статистики щодо COVID-19 ряд європейських країн висловилися проти проведення змагань у Білорусі.

Рішення про те, чи пройде чемпіонат світу в Мінську, має бути ухвалено не пізніше 27 січня на раді Міжнародної федерації хокею IIHF.

Нещодавно президент IIHF Рене Фазель відвідав Білорусь, після чого сказав в інтерв'ю виданню Sportschau, що у Білорусі майже немає шансів прийняти чемпіонат світу в 2021 році. «Зробити це буде дуже, дуже складно. Повинно відбутися чудо. Звичайно, ми не прийматимемо таке рішення на емоціях. Зараз мені потрібно трохи відпочити. Генеральний секретар IIHF Хорст Ліхтнер займеться аналізом плану Б», — сказав Фазель.

Додатково. Бренд «Львівське» компанії Carlsberg Group з 2021 року став національним спонсором збірної команди України з футболу на наступні чотири роки. До 1 січня таким спонсором була «Перша приватна броварня».

Коментарі

Всі новини