Facebook Pixel

Нідерланди та Україна підписали спільну оборонну угоду

1 березня Президент України Володмир Зеленський та прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте підписали спільну безпекову угоду між двома країнами. Зокрема, документ передбачає 2 млрд євро військової допомоги від Нідерландів у 2024 році.

Про це пише Володимир Зеленський на своєму ТГ-каналі.

Оборонна угода між Україною та Нідерландами: деталі

Згідно з документом, Нідерланди щорічно будуть надсилати оборонну допомогу протягом наступних десяти років.

Угода також визначає пріоритети надання допомоги у сфері протиповітряної оборони, артилерії, морських та далекобійних засобів, з особливим акцентом на зміцненні Повітряних сил Збройних Сил України.

Угода формалізує принципову позицію Нідерландів щодо посилення санкцій проти Росії, примушення її до відшкодування збитків та притягнення агресора до відповідальності.

Згідно з документом, Нідерланди також підтримують майбутнє членство України в ЄС і НАТО.

Quote«Я вдячний Прем'єр-міністру Рютте за цю угоду, яка посилить захист України, зокрема міста Харкова, де ми сьогодні зустрілися», — пише Зеленський.

Раніше, 23 лютого, Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен підписали угоду про співпрацю у галузі безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Данією.

Схожі угоди про співробітництво між країнами у сфері безпеки Україна вже підписала з Німеччиною, Францією, Італією, та Великою Британією.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉