Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НБУ пішов на загострення з Ощадбанком, тюремний термін для ексвласника ІСД. Головне за 16 серпня

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вітає голову Наглядової ради Шевки Аджунера. Фото: УНІАН

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вітає голову Наглядової ради Шевки Аджунера. Фото: УНІАН

На українському банківському ринку розпалюється справжня війна. Нацбанк вирішив дотримуватися букви закону і в результаті не підтримав кандидатури понад половини членів наглядової ради Ощадбанку. Звільнення тепер загрожує і голові правління Андрію Пишному. У банку з таким рішенням категорично незгодні. Тепер чекаємо, що з цього приводу скаже новий Кабмін. У Володимира Гройсмана, швидше за все, такої можливості вже не буде. А російське правосуддя вчергове показало свою жорсткість. Там посадили за ґрати колишнього українського мільярдера.

Новини коротко

Війна НБУ з Ощадбанком. Національний банк вперше застосував новий Закон «Про банки і банківську діяльність» так, як це слід робити, і з цього вийшов скандал. Регулятор вирішив, що п'ять з дев'яти членів наглядової ради Ощадбанку, в тому числі його голова Шевки Аджунер, не відповідають займаним посадам. НБУ також стурбований тим, що вони продовжили повноваження голови правління «Ощадбанку» Андрія Пишного. В Ощадбанку на це відреагували жорстко, назвавши позицію НБУ ударом по репутації. Але на бік Нацбанку став Світовий банк, який вважає, що регулятор діяв у рамках своїх повноважень.

Колишнього власника «Індустріального союзу Донбасу» засудили до тюремного ув'язнення в Росії. Московський міський суд визнав винним у розкраданні понад $15 млн у російської корпорації ВЕБ Олега Мкртчана, колишнього партнера Сергія Тарути. Його засудили до дев'яти років позбавлення волі, штрафу в $13,5 тис. і стягнули $3 млрд на користь потерпілих. Суд над ним був закритим. Згідно з офіційною інформацією, його визнали винним у розкраданні коштів, які Внєшекономбанк виділив на розвиток корпорації. Водночас адвокат засудженого повідомив, що йдеться про суму в 2,5 млрд. У Мкртчана є і російське, і українське громадянство.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Фігурантів справи «Роттердам+» оголосили в розшук. Джерела liga.net в Національному антикорупційному бюро розповіли виданню, що мова йде про Дмитра Вовка, колишнього голову Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), а також Володимира Бутковского, колишнього начальника відділу управління енергоринку НКРЕКП. Таке рішення було прийнято, оскільки вони не з'явилися на допит.

Володимир Гройсман вирішив проігнорувати Офіс президента. Пресслужба уряду повідомила, що Кабмін вирішив забезпечити фінансування програм і проектів розвитку регіонів за графіком. Це рішення було прийнято попри те, що раніше в Офісі президента заявили про заблокування виділення цих коштів з метою недопущення неефективного їх використання у схемах, що несуть корупційні ризики.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Ціна на газ для промислових споживачів у вересні не знизиться. «Нафтогаз» повідомив, що наступного місяця вона буде такою ж, як і в серпні. При передоплаті в ході закупівлі газу понад 50 тис. кубометрів на місяць і без наявності боргів перед «Нафтогазом» ціна становитиме 5,568 тис грн за 1 тис. кубометрів з ПДВ. Для тих підприємств, які закуповують газ без передоплати, ціна у вересні буде 6,244 тис. грн за 1 тис. кубометрів.

Коментарі

Всі новини