Facebook Pixel

185 тисяч українських дітей сіли за парти в польських школах

Через війну, яку росія розв’язала в Україні, мільйонам родин довелося тікати за кордон, найбільша частка з них обрали сусідню Польщу. За підрахунками польського Міносвіти, у новому навчальному році до шкіл країни пішли навчатися 185 тисяч дітей українських біженців.

Загалом у Польщі нині перебувають орієнтовно 700 — 800 тисяч українських дітей шкільного віку. Понад 40 тисяч із них відвідують дитячі садочки, декілька тисяч пішли навчатися до гімназій, технікумів і ремісничих шкіл.

Очільник польського Міносвіти Пшемислав Чарнек розповів Radio RMF24, що нинішній показник є на 7 тисяч осіб меншим за той, що був зафіксований на кінець червня. За його словами, багато українських школярів обирають дистанційне навчання в українських школах.

Quote«Дистанційне навчання в Україні триватиме, і більшість цих дітей, безумовно, будуть на дистанційному навчанні в Україні... Решта дітей або повертаються в Україну, або перебираються в інші країни», – сказав він.

Контекст. За даними свіжого опитування Gremi Personal, 22,2% українських біженців мають намір залишитися жити в Польщі й не збираються повертатися в Україну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉