«Нафтогаз» підняв серпневі ціни на газ для промисловості

Серпневі ціни на газ зросли на 0,2-0,4%. Фото: «Нафтогаз України»

Серпневі ціни на газ зросли на 0,2-0,4%. Фото: «Нафтогаз України»

«Нафтогаз України» опублікував цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання — без комунальної сфери. Ціни будуть діяти до 31 серпня і залежать від умов поставки.

Наприклад, при обсязі споживання понад 50 тис. кубометрів на місяць ціна за передоплатою становить 2982 грн/тис. куб. м (без ПДВ і витрат на транспортування по магістральних і розподільних трубопроводах). А при споживанні менше за 50 тис. кубометрів — 3474 грн.

bezymyannyy.png

У порівнянні з цінами на липень серпневі зросли на 0,2-0,4%.

Telegram Logo

Липневі ж ціни перевищували червневі на 8,7-9,7%.

Додатково. З 1 серпня припинила діяти постанова уряду про покладання на «Нафтогаз» спеціальних зобов'язань на ринку газу (ПСЗ). Споживачі отримали можливість вибрати пакет поставки природного газу (ціна, обсяги, період).

У зв'язку з цим, «Нафтогаз» пропонує газопостачальним компаніям сформувати необхідний ресурс природного газу для поставок населенню. Компанія пропонує укласти річний контракт з щомісячним формульним визначенням ціни, яка буде відома до кінця місяця поставки. Ціна за річними контрактами буде визначатися, виходячи з котирувань міжнародних газових хабів, поточного ринкового спреду, а також умов оплати.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини