Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Закарпаття планує стати найбільшим виробником солі в Україні

На Закарпатті розпочнеться масштабне добування солі. Фото: Facebook / Віктор Микита

На Закарпатті розпочнеться масштабне добування солі. Фото: Facebook / Віктор Микита

Закарпатська ОВА анонсувала старт розроблення Буштинського соляного родовища та пообіцяла, що невдовзі зможе в повному обсязі покрити потреби України в технічній солі, а згодом і харчовій. Проєкт реалізується в межах інвестиційної угоди з ТОВ «КАТІОН ІНВЕСТ».

Очікується, що добування розпочнеться вже за пів року. Нині стартували роботи з підготовки, що включають будівництво дорожнього полотна, розмітку бурових майданчиків, зведення місць для працівників. Усе необхідне обладнання для буріння вже є в наявності.

Quote«На жаль, через бойові дії на Донеччині зупинилося держпідприємство «Артемсіль», яке забезпечувало 100% потреб країни. Саме тому для виконання окремих завдань щодо гарантування продовольчої безпеки країни Закарпаття включилося в цю складну, але надважливу роботу. Після попередніх геологічних досліджень виявили колосальний соляний пласт, котрий починається з 35 до 500 метрів!» — йдеться в повідомленні.

Щомісяця на родовищі, за попередньою оцінкою, добуватимуть приблизно 150 тис.тонн солі методом підземного вилуговування через бурові свердловини з поверхні землі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Після планового розвитку інфраструктури підприємство розпочне постачання столової солі для населення.

Контекст. Через війну в травні в Донецькій області зупинилося ДП «Артемсіль» — найбільше підприємство з солевидобутку у Європі. Через обстріли частково зруйновано адміністративну будівлю. Були прямі влучання в рудники, матеріальний склад. Виробничий процес неможливий.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини