Facebook Pixel

Агресор втрачає високоточні боєприпаси – ISW

Агресор втрачає високоточні боєприпаси – ISW

Агресор втрачає високоточні боєприпаси – ISW

Враховуючи майже щоденні ракетні обстріли України, цілком ймовірно, що рф швидко витрачає високоточні боєприпаси. Про це йдеться у щоденному звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики Інституту зауважили, що враховуючи майже щоденні ракетні обстріли України, росія, імовірно, швидко витрачає запаси своїх високоточних боєприпасів.

Вночі 19 травня війська рф вчергове завдали по Україні ракетно-безпілотних ударів.

За даними українських військових, з Чорного моря окупанти випустили 6 крилатих ракет типу «Калібр» і 22 безпілотники «Шахед-131/136».

У Генштабі України зазначили, що українські ППО збили 16 безпілотників і три ракети «Калібр», тоді як російське міноборони повідомило, що вони вразили всі свої цілі.

Представник ГУР України Вадим Скібіцький зазначив, що останнім часом активізація ударів російських безпілотників і ракет, а також артилерійських ударів по всій лінії фронту має на меті зірвати плани та підготовку контрнаступу України.

14 травня ISW оцінювало, що нещодавнє збільшення російських ударів по українських тилах, ймовірно, є частиною нової повітряної кампанії, спрямованої на погіршення контрнаступальних можливостей України в найближчій перспективі.

Крім того, Скібіцький зазначив, що Росія може виробляти лише 25 крилатих ракет «Калібр», 35 Х-101, два «Кинджали» та 5 балістичних 9М723 «Іскандер-М» на місяць

Quote«Зважаючи на те, що російські війська завдавали ракетних ударів по тилових районах України в травні майже щодня, цілком імовірно, що вони швидко витрачають свої запаси високоточних боєприпасів, потенційно зі швидкістю, яка перевищує виробничі можливості», – зазначили експерти ISW.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉