Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українські військові звільнили на Харківському напрямку понад 20 населених пунктів — Генштаб ЗСУ

На Харківському напрямку ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів. Фото: vechirniy.kyiv.ua

На Харківському напрямку ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів. Фото: vechirniy.kyiv.ua

Українські військові звільнили на Харківському напрямку понад 20 населених пунктів. Про це у ході брифінгу заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов.

За його словами, наразі ЗСУ та Нацгвардія ведуть активні дії на вказаному напрямку. Військовим вже вдалося просунутися на 50 км.

Quote«В рамках проведення оборонної операції на Харківському напрямку з метою відновлення втрачених територій з початку тижня ЗСУ у взаємодії з підрозділами Національної гвардії, іншими силовими структурами, ведуть активні дії на визначених напрямках.
QuoteНа даний час військові вклинилися в оборону противника на глибину до 50 км. Тривають фільтраційні дії в низці населених пунктів. В ході ведення активних дій на Харківському напрямку звільнено понад 20 населених пунктів», — повідомив Громов.

Контекст. Наприкінці серпня українські військові почали контрнаступальні дії у Херсонській області. Згодом стало відомо, що контрнаступ відбувається на всій лінії зіткнення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!


Коментарі

Всі новини