Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ISW допускає, що ЗСУ могли взяти Вербівку поблизу Балаклії під свій контроль

Балаклея новости: как оценивает ISW контрнаступление ВСУ на Харьковщину на утро 7 сентября 2022. Фото: Генштаб ЗСУ

Балаклея новости: как оценивает ISW контрнаступление ВСУ на Харьковщину на утро 7 сентября 2022. Фото: Генштаб ЗСУ

Інститут вивчення війни (ISW) у свіжому звіті підтвердив, що Сили оборони України розпочали контрнаступальні дії на Харківщині. Аналітики вважають, що наступ на Балаклію став можливим завдяки перекиданню частини військ рф на Херсонщину. Аналітики також не виключають, що українським захисникам вдалося вибити росіян із села Вербівка Балаклійського району. У вечірньому та ранковому зведеннях Генштабу такої інформації немає.

Quote«Декілька російських джерел визнали українські успіхи у Вербівці та повідомили, що російські війська зруйнували неназвані мости на східних околицях Балаклії, аби запобігти подальшому просуванню українських військ... Користувачі соціальних мереж повідомили, що 6 вересня російські війська відійшли з блокпостів за шість кілометрів на захід від Балаклії», – зазначається у звіті.

Чим важлива для росіян Балаклія

Як пише ВВС, втрата Балаклії унеможливить постачання озброєння та боєприпасів російським підрозділам, що здійснюють спроби наступу на Слов’янськ і Краматорськ. Через населений пункт проходить траса на Куп’янськ – залізничну станцію, на яку з російської землі прибувають вантажі військового призначення.

«Якщо повідомлення про взяття ЗСУ Балаклії підтвердяться, це серйозно ускладнить становище російських військ: по-перше, це місто прикривало їхній тил, по-друге, звідти відкриваються траси й на Куп'янськ, і на Веселе. І це загрожує оточенням», — йдеться в матеріалі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. 29 серпня Сили оборони України розпочали наступальні дії на багатьох напрямках у тимчасово захопленій росіянами Херсонській області.

Днями в Офісі президента закликали жителів міст і сіл, що перебувають під контролем росіян, підготуватися до деокупації.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини