Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЗСУ вже близько: жителів Куп’янська на Харківщині закликали підготуватися до деокупації міста

Контрнаступ ЗСУ на Харківщину. Куп’янськ скоро буде звільнений від росіян — міськрада. Фото: Генштаб ЗСУ

Контрнаступ ЗСУ на Харківщину. Куп’янськ скоро буде звільнений від росіян — міськрада. Фото: Генштаб ЗСУ

Міська рада тимчасового захопленого російськими загарбниками Куп'янська на Харківщині поінформувала містян, що невдовзі місто буде деокуповано. Місцевий депутат Вадим Крохмаль звернувся до куп’янчан із закликом підготуватися до цього й запастися необхідними продуктами та речами.

Quote«Шановні куп'янчани! Будь ласка, не нехтуйте своєю безпекою та безпекою своїх близьких! Готуйте сховища та стратегічний запас їжі. Тримайте зарядженими павербанки. ЗСУ вже близько. Куп'янськ завжди був і залишається українським містом. Слідкуйте за повідомленнями з офіційних джерел», — сказав він у першому за п’ять місяців окупації зверненні.

Окремо він закликав місцевих жителів не брати участь у так званих «референдумах», які планують організувати російські загарбники. За це передбачено кримінальну відповідальність. Крохмаль зазначив, що Служба безпеки України має перелік куп'янських зрадників України, які перейшли на бік ворога та сприяють організації «псевдореферендумів».

Контекст. Нагадаємо: українські захисники продовжують контрнаступ на Херсонщині. Міноборони повідомляє про успіхи ЗСУ на вказаному напрямку із затримкою — це робиться з міркувань безпеки місцевих жителів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини