Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЗСУ біля Балаклії просунулися на 20 км і відбили територію приблизно 400 кв. км – ISW

Контрнаступ України: в ISW оцінили успіхи ЗСУ на Харківщині. Фото: Генштаб ЗСУ

Контрнаступ України: в ISW оцінили успіхи ЗСУ на Харківщині. Фото: Генштаб ЗСУ

Завдяки перекиданню підрозділів російської армії з Харківського на Херсонський напрямок українські захисники змогли здійснити ефективний контрнаступ на північний захід від міста Ізюма. Як пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW) у новому зведенні, Збройним силам України вдалося 7 вересня просунутися щонайменше на 20 км у східній частині Харківської області та взяти під свій контроль приблизно 400 кв. км території.

На росії, як пише ISW, вважають, що так сталося через недостатню укомплектованість окупаційних військ.

Quote«Російські джерела стверджують, що російські війська почали перекидання підкріплення в цей район, щоб відбити наступ українців, адже російське угруповання в цьому районі, найімовірніше, було ослаблене через попереднє перекидання сил на захоплення території Донецької області та на підтримку південного напрямку», — йдеться в повідомленні.

Блогери з рф висловили побоювання, що ЗСУ зосередилися на ізолюванні підрозділів загарбників від постачання та створенні умов для наступу на Куп’янськ та Ізюм.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Рівень шоку та відверте обговорення українських успіхів російськими блогерами свідчить про масштаб несподіванки, досягнутої українським військом, що, ймовірно, успішно деморалізує російські сили», — переконані аналітики.

Контекст. Нагадаємо: міська рада тимчасово захопленого російськими загарбниками Куп'янська на Харківщині поінформувала містян, що невдовзі місто буде деокуповано.

Коментарі

Всі новини