Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

МЗС України вимагає санкцій проти російських медіа

МЗС України вимагає санкцій проти російських медіа

МЗС України вимагає санкцій проти російських медіа

28 жовтня відбувся онлайн-захід «Креативні шляхи посилення стійкості до дезінформації та неправдивих відомостей у бурхливі часи», повідомляють у Національній стільці журналістів України.

Захід, організований постійними представництвами України, Литви, Польщі та Сполученого Королівства при ООН у рамках Глобального тижня медіаграмотності, відкрила перший заступник Міністра закордонних справ Еміне Джапарова

«Дезінформація та пропаганда є частиною інструментарію Росії у її війні проти України. З 24 лютого російські офіційні особи та пропагандисти наповнили світ дезінформацією та фейковими новинами, щоб виправдати агресію Росії та створити фальшиві приводи для скоєння своїх злочинів», — наголосила перший заступник міністра.

Також Еміне Джапарова зазначила, що протягом перших днів повномасштабного вторгнення абсолютним пріоритетом для України на інформаційному фронті стало перехоплення ініціативи для того, щоб не дозволити Росії нав'язати світові своє бачення ситуації:

Перший замміністра зазначила, що санкції проти російських медіа були і залишаються найкращим рішенням для захисту українського суспільства. Проте шкідливий вплив російської пропаганди та дезінформації досі є — тому що вона за багато років пустила глибоке коріння по всьому світу.

Еміне Джапарова запропонувала створити за участю Департаменту глобальних комунікацій Секретаріату ООН спеціальний вебсайт, що містить найкращі практики та творчі ідеї у сфері боротьби з дезінформацією.

Контекст: Раніше українські журналістські організації закликали Міжнародну федерацію журналістів позбавити членства та засудити спілку журналістів росії, яка утворює свої осередки на тимчасово окупованих українських територіях – у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини