Facebook Pixel

МВС оголосило ексрегіонала Дмитра Святаша в розшук

Дмитро Святаш (праворуч). Фото: УНІАН

Дмитро Святаш (праворуч). Фото: УНІАН

Міністерство внутрішніх справ (МВС) оголосило у розшук колишнього народного депутата IV-VIII скликань від «Партії регіонів» і групи «Відродження», а також співвласника групи компаній «АІС» Дмитра Святаша. Про це йде мова в базі розшуку МВС.

Зазначається, що екснарпеда розшукують за ч. 1 ст. 366-1 КК (декларування недостовірної інформації). За цією статтею йому загрожує або штраф від 2,5 тис. до 3 тис. неоподатковуваних мінімумів (від 42 тис. грн до 51 тис. грн) або громадські роботи від 150 до 240 годин, або позбавлення волі до двох років без права займати певні посади або займатися певною діяльністю до трьох років.

  • Контекст

На початку жовтня прокуратура міста Києва повідомила екснардепу про підозру у заволодінні понад 1 млрд грн комерційного «Укрсиббанку». За даними агентства «Інтерфакс Україна» це був Дмитро Святаш. Досудове розслідування тоді встановило, що він, починаючи з 2008 року і в наступні десять років, також був у змові з посадовими особами групи компаній «АІС» (раніше «Автоінвестстрой»), співвласником якого він є (Святаш заснував компанію разом з екснардепом Василем Поляковим). В рамках кримінального провадження у цій справі, більше 80% активів компанії заарештували і передали відповідальне зберігання Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини