Facebook Pixel

МВФ не враховує, що Україна восьмий рік веде війну – Зеленський

Зеленський вважає несправедливим висування Україні з боку МВФ таких самих вимог, що й іншим державам. Фото: Офіс президента

Зеленський вважає несправедливим висування Україні з боку МВФ таких самих вимог, що й іншим державам. Фото: Офіс президента

Висування Україні з боку Міжнародного валютного фонду (МВФ) таких самих вимог, що й іншим державам, є несправедливим, оскільки в Україні на Донбасі йде війна.

«Нашу країну просто не можна ставити в один ряд з іншими. Тому що йде війна. Тому що витрачаються гроші на пріоритети не з погляду економіки, а з погляду безпеки. Спочатку військові, спочатку медицина, потім усе інше», — сказав президент Володимир Зеленський в інтерв'ю агентствам France-Presse (AFP), Reuters і Associated Press (AP), повідомляє Офіс президента.

Водночас продовження співпраці України з МВФ є важливим для економічної стабільності та інвестиційного клімату, адже до програми МВФ прив'язані інші програми фінансової підтримки. «Тому ми обов'язково зробимо все, що пообіцяли», — запевнив президент.

Telegram Logo

Контекст. Наприкінці лютого 2021 року міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings спрогнозувало, що у 2021 році МВФ виділить Україні тільки один транш кредиту на суму $0,7 млрд.

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія висловив упевненість у тому, що Верховна Рада до 1 червня ухвалить усі закони, які необхідні для продовження співпраці з МВФ, а саме для виділення чергового траншу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини