Facebook Pixel

MoneyGram запустив грошові перекази в стейблкоїні USDC

Сервіс грошових переказів MoneyGram запустив забезпечення виплат через перекази стейблкоїном USD Coin (USDC) у партнерстві зі Stellar Development Foundation.

«Мережа MoneyGram, інтегрована з блокчейном Stellar і підтримувана USDC від Circle, забезпечить грошове фінансування та виплати в місцевій валюті для споживачів, які використовують USDC, а також майже миттєві внутрішні розрахунки», — ідеться в прес-релізі.

Спільне рішення партнери планують запустити на окремих ринках у 2021 році. Міжнародне розгортання заплановано на 2022 рік. United Texas Bank виступить як розрахунковий банк між Circle і MoneyGram.

Telegram Logo

«У міру зростання популярності криптовалют і цифрових активів ми з особливим оптимізмом дивимося на потенціал стейблкоїна як методу оптимізації транскордонних платежів», — заявив голова правління MoneyGram Алекс Холмс.

Контекст. Раніше MoneyGram працював у партнерстві з фінтех-компанією Ripple (токен XRP). З 2019 року MoneyGram обслуговував транскордонні платежі через систему On-Demand Liquidity в XRP.

У листопаді 2019 року Ripple за $50 млн придбала частку в MoneyGram.

Однак проти Ripple у грудні 2020 року було розгорнуто репресії SEC. Регулятор звинуватив Ripple у продажі незареєстрованих цінних паперів у вигляді токенов на $1,3 млрд.

У результаті MoneyGram у лютому 2021 року відмовився від використання ODL. А в березні Ripple заявила про припинення співпраці з MoneyGram.

USD Coin (USDC) — цифрова валюта, стейблкоїн, що прив'язаний до долара США та працює на блокчейнах Ethereum, Stellar, Algorand, Solana, Tron і Hedera Hashgraph. USDС управляє консорціум Centre, заснований компанією Circle. У консорціум входять також біржа Coinbase і майнінгова компанія Bitmain (інвестор в Circle).

Коментарі

Всі новини